Szczegóły oferty

Spedytor międzynarodowy ftl

Ogłoszenie użytkownika OLX

kielce, świętokrzyskie

Data dodania:
2019-05-08

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł spedytor międzynarodowy ftl - obrazek nagłówkowy

arma to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z branży tsl (transport, spedycja, logistyka).

w związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko : spedytor międzynarodowy

miejsce pracy: kielce

opis stanowiska:
-organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych
-koordynacja i nadzór nad realizacją zleceń
-monitorowanie pracy kierowców

wymagania:
-znajomość rynku tsl oraz zagadnień związanych z przewozami drogowymi towarów
-dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
-doświadczenie w branży transportowej na podobnym stanowisku
-dobra organizacja pracy
-umiejętność pracy w zespole