Szczegóły oferty

Spedytor międzynarodowy

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-09-28

Data pierwszej publikacji:
2019-09-25

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł spedytor międzynarodowy - obrazek nagłówkowy

wymagania:

 doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej drogowej;

dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu;

umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji;

dyspozycyjność;

umiejętności obsługi aplikacji ms office.

obowiązki:

realizacja zleceń spedycji drogowej;

współpraca z przewoźnikami;

współpraca z klientami;

oferujemy:

prace biurowa w siedzibie firmy w koszalinie lub home office

samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

bardzo dobre warunki pracy mające na celu pomoc w pozyskiwaniu klientów

niezbędne narzędzia pracy