Szczegóły oferty

Spedytor międzynarodowy

Ekofrost Sp. z o.o.

lublin, lubelskie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Spedytor międzynarodowy - obrazek nagłówkowy

www.ekofrost.com
Dostarczanie usług najwyższej jakości to nasz cel!

Specjalizujemy się w krajowej i międzynarodowej logistyce towarów chłodniczych.
Nasze usługi świadczone są na terenie Europy.
Obecnie poszukujemy Kandydatów/-ki do pracy w oddziale w LUBLINIE na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż zleceń spedycyjnych,
  • Nadzór i monitoring nad wykonywaniem zleceń przez podwykonawców,
  • Dbałość o rzetelność i terminowość dostaw,
  • Utrzymywanie dotychczasowych kontaktów z podwykonawcami poprzez budowanie dobrych relacji,
  • Stałe pozyskiwanie nowych podwykonawców,
  • Ustalanie i negocjowanie stawek z podwykonawcami,
  • Raportowanie o wynikach swojej pracy,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem.
Wymagania:
  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnej branży,
  • Dyspozycyjność,
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie związane z transportem lub logistyką),
  • Bardzo dobra znajomość co najmniej języka angielskiego - warunek niezbędny,
  • Asertywność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Możliwość pracy w innych oddziałach firmy,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ekofrost Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Ekofrost Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Jana Pawła II nr 23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.