Podstawowe informacje

spedytor

OFERTA NIEAKTUALNA

Lubuskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - spedytor

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • Planowanie usług transportowych na obszarze międzynarodowym, obsługa klienta w przewozach międzynarodowych, sprawna realizacja zleceń spedycyjnych oraz dotyczących ładunków transportowych, negocjacje z klientami, kontakt z kierowcami

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze Batorego 126A Zielona Góra 65-735 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.08.2018