Podstawowe informacje

Spedytor

SŁAWOMIR SIADEK EUROMAX

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Spedytor

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • Pierwszy miesiąc umowa na okres próbny, potem możliwość umowy na czas nieokreślony. Wynagrodzenie 2700-3400 zł brutto do uzgodnienia z pracodawcą. Mile widziane doświadczenie lub możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów zagranicznych, wyszukiwanie ładunków na giełdzie transportowej

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017