Szczegóły oferty

Specjalisty do spraw administracji i księgowości

OFERTA NIEAKTUALNA

tychy, śląskie

Data dodania:
2018-12-19

Data pierwszej publikacji:
2018-12-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł specjalisty do spraw administracji i księgowości - obrazek nagłówkowy

aktualnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko:
specjalista ds. administracji i księgowości
miejsce pracy: tychy
obowiązki:
• sporządzanie miesięcznych deklaracji
• prowadzenie rejestrów kasowych i bankowych
• prowadzenie sekretariatu
• wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
• przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania biura
• sporządzanie okresowych zestawień i rozliczeń
• obsługa maila
• inne prace biurowe

wymagania:
• wykształcenie min. średnie, bardzo mile widziane wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, księgowość)
• doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej
• umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
• sprawne posługiwanie się komputerem, w szczególności programem ms office
• dokładność i rzetelność w realizowaniu zadań
• komunikatywność i kreatywne podejście do problemu
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętności planowania i wyznaczania priorytetów
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• mile widziana obsługa programu magazynowo- sprzedażowego subiekt gt, rewizor gt
oferujemy:
• pracę od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin (w godzinach 7-15)
• umowę o pracę na pełen etat
• stabilność zatrudnienia
• niezbędne narzędzia pracy
• wsparcie doświadczonego specjalisty
miłą i przyjemna atmosferę w pracy