Szczegóły oferty

Specjalista ze znajomością języka węgierskiego

Lobo sp. z o. o. sp. k.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-08-08

Data pierwszej publikacji:
2019-08-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, węgierski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Znasz język węgierski na poziomie min. B2?

Szukasz pierwszej pracy? A może masz już doświadczenie i chciałbyś podnieść swoje kompetencje?

Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku?

Szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań?

Do Twoich obowiązków będzie należała współpraca z działem księgowości, kontakt z Klientami, praca z dokumentacją, sprawdzanie kont Klientów.

Wymagania:

- Znajomość języka węgierskiego i języka angielskiego na poziomie min. B2
- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku jest mile widziane
- Komunikatywność i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

- Świetną atmosferę i zgrany zespół
- Pełen pakiet benefitów:
- Karta multisport
- Prywatna opieka medyczna
- Szkolenia oraz kursy
- Możliwość elastycznych godzin pracy
- Umowę o pracę

Specjalista ze znajomością języka niemieckiego
Lobo HR sp. z.o.o. sp. k. warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków: - Kontakt z Klientem w języku niemieckim - Obsługa mailowa i telefoniczna Klientów - Przygotowywanie raportów aktywności Klienta - Tłumaczenie krótkich materiałów na stronę wsparcia, biuletyny i inną komunikację z Klientem - Dbanie o pozytywną atmosferę w pracy Wymagania: - Biegła znajomość języka niemieckiego (min

Specjalista ze znajomością języka francuskiego
Lobo HR sp. z.o.o. sp.k. warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków: - Kontakt z Klientem w języku francuskim - Obsługa mailowa i telefoniczna Klientów - Przygotowywanie raportów aktywności Klienta - Tłumaczenie krótkich materiałów na stronę wsparcia, biuletyny i inną komunikację z Klientem - Dbanie o pozytywną atmosferę w pracy Wymagania: - Biegła znajomość języka francuskiego (min

Prawnik ze znajomością XML
EFFICENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ warszawa, mazowieckie

Invest Incaso S.A . to prężnie rozwijająca się marka na polskim rynku, posiadająca doświadczony zespół ekspertów. Oferujemy unikalne i kompleksowe podejście do całego rynku wierzytelności poprzez zakup należności masowych, inkaso, inwestycje oraz obsługę prawną. Prawnik ze znajomością XML Zaznaczamy iż rekrutacja prowadzona wyłącznie zdalnie

Młodszy analityk ze znajomością języka angielskiego
Ogłoszenie użytkownika OLX warszawa, mazowieckie

aktualnie dla naszego klienta firmy z branży konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:   młodszy analityk ze znajomością języka angielskiego lokalizacja: warszawa-ochota   zakres obowiązków: • współpraca z zespołem sirota i innymi członkami zespołu ssc • tworzenie i testowanie kwestionariuszy online w języku angielskim

Księgowa ze znajomością kadr i płac

mtoilet sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań mobilnych zabezpieczeń sanitarnych.   księgowa ze znajomością kadr i płac miejsce pracy: warszawa    co będzie należało do obowiązków pracownika? wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości weryfikowanie, dekretowanie

Sprzedawca ze znajomością branży samochodowej
BPONetwork warszawa, mazowieckie

BPO Network Sp. z o.o. Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika. Poszukujemy pracownika