Podstawowe informacje

Specjalista w Oddziale Wodociągów

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista w Oddziale Wodociągów
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Specjalista w Oddziale Wodociągów

(Pion Wody – Zakład Sieci Wodociągowej – Oddział Wodociągów)

Miejsce pracy: WarszawaNr ref. 178/18

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Główny zakres obowiązków:

  • kontrola w terenie istniejącej sieci wodociągowej
  • przygotowanie merytoryczne i formalne spraw związanych z właściwą eksploatacją i konserwacją sieci wodociągowej, w szczególności udział w przygotowaniu renowacji przewodów wodociągowych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z uporządkowaniem terenu po robotach związanych z renowacją przewodów wodociągowych
  • prowadzenie rejestru pism na Oddziale
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i bilansów z wykonanych robót.
  • uczestnictwo w tworzeniu planów zakupów materiałów eksploatacyjnych w obszarze działania Oddziału
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki oraz firmami zewnętrznymi w zakresie monitorowania jakości wody w sieci

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • znajomości obsługi programu ARC Map
  • umiejętności czytania rysunku technicznego sieci wod-kan
  • znajomości prawa budowlanego
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.11.2018