Szczegóły oferty

Specjalista w Biurze Walidacji Modeli

Bank Pekao

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-15

Data wygaśnięcia:
2018-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

Nr oferty: R/424/2018
Miejsce pracy: Warszawa

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Udział w przeprowadzaniu walidacji modeli funkcjonujących w Banku oraz powiązanych z nimi procesów w obszarze ryzyka kredytowego rynkowego oraz płynności
  • Udział w opracowywaniu wyników walidacji i przygotowywaniu raportów walidacyjnych zgodnie z wewnętrznymi regulacjami
  • Monitorowanie statusu wdrożenia rekomendacji wynikających z przeprowadzonych walidacji
  • Opiniowanie zmian w szeroko rozumianym obszarze modeli

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ścisłe tj. matematyka, fizyka, ekonometria, informatyka
  • Min. półroczne doświadczenie w obszarze walidacji modeli lub modelowania ryzyka w instytucji finansowej
  • Dobra znajomość narzędzi analitycznych – SAS
  • Znajomość narzędzi R oraz Python będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności analityczne i myślenia algorytmicznego
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W tytule maila należy wpisać: R/424/2018

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy www.pekao.com.pl/kariera
bottom