Szczegóły oferty

Specjalista utrzymania ruchu

Vetrex

OFERTA NIEAKTUALNA

tczew, pomorskie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-24

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista utrzymania ruchu - obrazek nagłówkowy

Vetrex Sp z o.o. od 1997 r. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów stolarki PVC i aluminiowej.
Wierni zasadzie: ''Wspólna praca to sukces", stawiamy na wyzwania i rozwój osobisty, a przez to rozwój całej organizacji. Innowacja, partnerstwo, lojalność to wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy i dzięki którym udało nam się zbudować rzetelną sieć handlową w Polsce i zagranicą
W ciągu ostatnich lat zgromadziliśmy zespół ekspertów i doradców z ogromnym doświadczeniem, którym zawdzięczamy ekspansję naszej firmy na rynkach zagranicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem struktur handlowych, firma VETREX Sp. z o.o., producent stolarki otworowej premium, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Tczew
Województwo: pomorskie
Nr ref. SUR/07/2016

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad dokumentacją oraz właściwym stanem technicznym maszyn, urządzeń, instalacji oraz budynków
• Planowanie i nadzorowanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń przez firmy zewnętrzne
• Realizacja planowanych prac - w pierwszym etapie samodzielnie lub/wraz z obsługą maszyn i urządzeń
• Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych, usuwanie bieżących awarii
• Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn i urządzeń
• Optymalizacja kosztów utrzymania ruchu
• Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla operatorów

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe
• Doświadczenie zawodowe co najmniej rok w obszarze utrzymania ruchu
• Umiejętność diagnostyki uszkodzeń w obszarach automatyki, elektryki i mechaniki
• Uprawnienia SEP do 1 kV - preferowane E i D
• Umiejętności techniczne szczególnie związane z kalibracją maszyn
• Samodzielność na stanowisku pracy
• Preferowane doświadczenie w obszarze utrzymania maszyn
Oferujemy:

• umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki pracy,
• benefity sportowe i/bądz medyczne
• wsparcie w okresie wdrożenia,
• system ciekawych i rozwijających osobowość szkoleń,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła SUR/07/2016 na adres: @