Podstawowe informacje

Specjalista sprzedaży internetowej

OFERTA NIEAKTUALNA

Nowy Targ, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista sprzedaży internetowej

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wystawianie ofert sprzedaży na portalach internetowych, obsługa zamówień: przyjmowanie, kompletowanie , wysyłka, korespondencja z klientem, kontakt telefoniczny

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu Szpitalna 14 Nowy Targ 34-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018