Podstawowe informacje

Specjalista

22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

OFERTA NIEAKTUALNA

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2530 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera pakiet Ms Office
  • wykształcenie wyższe-inżynieria środowiska
  • umiejętność przedmiarowania i kosztorysowania robót budowlanych w zakresie branży sanitarnej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • pozytywne i rzetelne nastawienie do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • samodzielność i dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań związanych z technicznym utrzymaniem i organizacją właściwej eksploatacji nieruchomości Godziny pracy od 7.00 do 15.00

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV oraz list motywacyjny do dnia 25.05.2018 r. na adres: 22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie ul. Saperska 1, 10-073 Olsztyn lub fax 261 323 094 lub mail: 22wogolsztyn.personalna@ron.mil.pl

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018