Podstawowe informacje

Specjalista - Inżynier Elektrotechnik

PKP Energetyka S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Sucha Beskidzka, Małopolskie

Data publikacji:
17-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista - Inżynier Elektrotechnik

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to jeden z największych dostawców energii i usług elektroenergetycznych w Polsce. Do naszych kluczowych zadań należy również budowa, modernizacja i utrzymanie sieci trakcyjnej w kraju. Codziennie ponad 5000 naszych pracowników dba o ciągłość w dostawie energii do sieci trakcyjnej i bezpieczeństwo w ruchu kolejowym. Dzięki temu każdego dnia miliony osób mogą bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży. Wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne rozwiązania stosowane w codziennej pracy pozwalają nam na dynamiczny rozwój działalności również na rynki zagraniczne, w Niemczech i na Litwie.

Przewagę konkurencyjną budujemy realizując nasze Wartości. Wierzymy, że dzięki najwyższej jakości świadczonych usług, bezpieczeństwu naszych pracowników i ich zaangażowaniu, efektywność przyjdzie sama.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Specjalista (Inżynier Elektrotechnik) Miejsce pracy: Kraków lub Sucha Beskidzka

Opis zadań:

  • Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad jakością oraz terminowością zadań związanych z utrzymaniem, remontem, budową i modernizacją sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznych,
  • Inicjowanie usprawnień technicznych i organizacyjnych,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej pojazdów, maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
  • Obsługa dedykowanych systemów informatycznych,
  • Sporządzanie sprawozdań z realizowanych robót budowlanych oraz utrzymaniowych,
  • Nadzór nad obowiązującymi cyklami utrzymaniowo-naprawczymi pojazdów i środków transportowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • Wiedza w zakresie elektroenergetyki kolejowej oraz pojazdów kolejowych,
  • Umiejętności analityczne oraz planistyczne,
  • Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dbałość o bezpieczeństwo, otwartość na zmiany, innowacyjność, umiejętność skutecznego planowania oraz komunikatywność
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
Pracę w Oddziale dużej, dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynkuStabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęMożliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji Atrakcyjne benefityZniżki na przejazdy PKP oraz dodatkowy dzień wolny z okazji Święta KolejarzaPracę w zaangażowanym zespole

 Sucha Beskidzka - APLIKUJKraków - APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Energetyka S.A., ul. Hoża 63/67, 00-681 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity  Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.11.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Engineer in Project Management department
CONSEA POLAND Małopolskie

For our Client, an international supplier with manufacturing sites in Mexico, Brazil, Poland, China and Italy, we are searching for Candidates (f/m) for the position of: Engineer in Project Management department (electronics)  EPM/2018 Job description: Managing start u"

Konstruktor CAD ze znajomością programu Inventor
Trenkwalder Nowy Sącz, Małopolskie

Obowiązki: projektowanie części, zespołów i pojazdów szynowych, tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D, weryfikacja dokumentacji technicznej, nadzór nad produkcją projektowanych zespołów oraz pojazdów, współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologi konstrukcji. W"

Elektronik ds. Aut Przyszłości
Aptiv Kraków, Małopolskie

Pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji? To byliśmy my. Pierwszy pojazd autonomiczny, który samodzielnie przemierzył Stany Zjednoczone? To też zasługa zespołu Aptiv (wcześniej: Delphi). Od ponad dekady nasze Krakowskie Centrum Techniczne wspiera największe marki samochodow"

monter maszyn (drukarek 3d)
Kraków, Małopolskie

urbicum sp. z o.o. jest producentem drukarek 3d skierowanych do przemysłu, dostarcza maszyny i świadczy usługi druku dla klientów biznesowych z niemal wszystkich branż wytwórczych, w tym dla największych firm z branży sportowej, motoryzacyjnej i inżynieryjnej w polsce.   urbicum sp. z o.o. zatrud"

elektryk-automatyk
Klucze, Małopolskie

h+h polska sp. z o.o. należy do duńskiej grupy h+h i działa na polskim rynku od 2006 roku. produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. sukces h+h polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach pro"

Asystent projektanta branży elektrycznej lub automatyki
Control Process S.A Tarnów, Małopolskie

Opis oferty pracy: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta branży elektrycznej lub automatyki (AKPiA) będzie brała udział w opracowaniu projektów elektrycznych lub automatyki procesowej (AKPiA), w tym schematów obwodów, rysunków lokalizacyjnych urządzeń , zestawień i dobór urządzeń, p"