Szczegóły oferty

Specjalista HR z językiem niemieckim

TAP.TALENT

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-26

Data pierwszej publikacji:
2019-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-23

Data wygaśnięcia:
2019-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Artykuł Specjalista HR z językiem niemieckim - obrazek nagłówkowy

Numer referencyjny: jobs/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • ​Ogólne wsparcie administracyjne dla działu HR w różnych obszarach procesu.
  • Administracja szkoleniami, m.in. koordynacja uczestników, ustalanie miejsca, korespondencja, wsparcie systemowe.
  • Obliczanie czasu pracy.
  • Weryfikacja faktur.
  • Przygotowywanie dokumentacji.
  • Zarządzanie Bazą Wiedzy HR.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • Doświadczenie w obszarze Administracji, HR lub środowiska SSC.
  • Wiedza i doświadczenie w korzystaniu z MS Office (szczególnie MS Excel, Outlook, Word, PowerPoint).

Oferujemy:

  • ​Długoterminowe, stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia.
  • Pakiet świadczeń, w tym opieka medyczna.