Szczegóły oferty

Specjalista help desk (i linia helpdesk)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł specjalista help desk (i linia helpdesk) - obrazek nagłówkowy

biztech konsulting sa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi informatyczne od 2004 roku.
obecnie poszukujemy osób do zespołu wspierającego technicznie naszego klienta na stanowisko:

specjalista helpdesk
(i linia)

zakres obowiązków:
• instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania
• rejestrowanie i obsługa zgłoszeń od pracowników centrali oraz oddziałów - telefonicznie i w systemie elektronicznym
• zarządzanie kontami w active directory
• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą it

wymagania:
• dobra znajomość systemów windows (7, 10)
• dobra znajomość aplikacji biurowych (ms office - od 2010, outlook)
• znajomość zagadnień sieciowych (vpn, lan, dns, dhcp, udostępnianie sieciowe, cisco)
• wiedza na temat budowy i konfiguracji sprzętu biurowego (pc, laptopy, drukarki, urządzenia do wideokonferencji)
• umiejętność szybkiego uczenia się
• umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
• podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji).

oferujemy:
• atrakcyjny system premiowy
• elastyczne godziny pracy
• możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
• pakiet medyczny oraz sportowy
• szkolenia organizowane przez biztech konsulting sa
• pracę w zgranym zespole.

cv kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. aplikacji nie odsyłamy. kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim cv klauzuli o treści:
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez biztech konsulting sa z siedzibą w warszawie przy ul.
wolność 3a zawartych w cv na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.