Podstawowe informacje

specjalista help desk (i linia helpdesk)

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
15-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
brak danych, brak danych

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - specjalista help desk (i linia helpdesk)

biztech konsulting sa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi informatyczne od 2004 roku.
obecnie poszukujemy osób do zespołu wspierającego technicznie naszego klienta na stanowisko:

specjalista helpdesk
(i linia)

zakres obowiązków:
• instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania
• rejestrowanie i obsługa zgłoszeń od pracowników centrali oraz oddziałów - telefonicznie i w systemie elektronicznym
• zarządzanie kontami w active directory
• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą it

wymagania:
• dobra znajomość systemów windows (7, 10)
• dobra znajomość aplikacji biurowych (ms office - od 2010, outlook)
• znajomość zagadnień sieciowych (vpn, lan, dns, dhcp, udostępnianie sieciowe, cisco)
• wiedza na temat budowy i konfiguracji sprzętu biurowego (pc, laptopy, drukarki, urządzenia do wideokonferencji)
• umiejętność szybkiego uczenia się
• umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
• podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji).

oferujemy:
• atrakcyjny system premiowy
• elastyczne godziny pracy
• możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
• pakiet medyczny oraz sportowy
• szkolenia organizowane przez biztech konsulting sa
• pracę w zgranym zespole.

cv kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. aplikacji nie odsyłamy. kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim cv klauzuli o treści:
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez biztech konsulting sa z siedzibą w warszawie przy ul.
wolność 3a zawartych w cv na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.