Szczegóły oferty

Specjalista ds.personalnych

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds.personalnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • turecki - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista do spraw kadr - pożądane
  • Wykształcenie wyższe, kierunek dowolny, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, znajomość procesów dotyczących zasobów ludzkich, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej, zdolność pracy w środowisku międzynarodowym. Znajomość języka angielskiego oraz języka tureckiego wymagana ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientami i biurami firmy w Turcji. Poziom znajomości biegły, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków certyfikatem.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie cyklem życia pracownika na każdym etapie kariery, zarządzanie procesami transferów, zwolnień okresowych, rozwiązywania umowy, promocji, zmain wynagrodzenia, kontakt z interesariuszami, przetwarzanie i analiza danych kadrowych, tworzenie raportów w zakresie cyklu życia pracowników, konsultacje z międzynarodowymi klientami w związku z cyklem życia pracownika w celu zwiększenia efektywności aklualnych procedur w oparciu o doświadczenie i informację zwrotną od klientów.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).