Podstawowe informacje

Specjalista ds.personalnych

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds.personalnych

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • turecki - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista do spraw kadr - pożądane
  • Wykształcenie wyższe, kierunek dowolny, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, znajomość procesów dotyczących zasobów ludzkich, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej, zdolność pracy w środowisku międzynarodowym. Znajomość języka angielskiego oraz języka tureckiego wymagana ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientami i biurami firmy w Turcji. Poziom znajomości biegły, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków certyfikatem.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie cyklem życia pracownika na każdym etapie kariery, zarządzanie procesami transferów, zwolnień okresowych, rozwiązywania umowy, promocji, zmain wynagrodzenia, kontakt z interesariuszami, przetwarzanie i analiza danych kadrowych, tworzenie raportów w zakresie cyklu życia pracowników, konsultacje z międzynarodowymi klientami w związku z cyklem życia pracownika w celu zwiększenia efektywności aklualnych procedur w oparciu o doświadczenie i informację zwrotną od klientów.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018