Szczegóły oferty

Specjalista ds. zmian konstrukcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-08

Data pierwszej publikacji:
2019-11-04

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-06

Data wygaśnięcia:
2019-12-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
Miejsce pracy: Radom (mazowieckie) | Numer ref.: SZK/037/AJA/jobs.pl

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Miejsce pracy: Starachowice

Zadania:

  • Sprawdzanie zgodności listy części z rysunkami konstrukcyjnymi
  • Sprawdzanie zgodności dokumentacji konstrukcyjnej z wewnętrznymi normami
  • Opracowywanie zmian konstrukcyjnych w systemie
  • Zatwierdzanie, uwalnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej w systemie elektronicznym
  • Nadawanie numerów na części
  • Aktualizacja baz danych w procesie realizacji zmian
  • Fachowe wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów typu AutoCad
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412