Szczegóły oferty

Specjalista ds. zmian konstrukcyjnych

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-06

Data pierwszej publikacji:
2019-11-04

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
OLX

manpower (agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie hr o ponad 60-cio letniej tradycji. obecnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób na stanowisko:

specjalista ds. zmian konstrukcyjnych

zakres obowiązków
• sprawdzanie zgodności listy części z rysunkami konstrukcyjnymi
• sprawdzanie zgodności dokumentacji konstrukcyjnej z wewnętrznymi normami
• opracowywanie zmian konstrukcyjnych w systemie
• zatwierdzanie, uwalnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej w systemie elektronicznym
• nadawanie numerów na części
• aktualizacja baz danych w procesie realizacji zmian
• fachowe wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji

oczekiwania
• wykształcenie wyższe techniczne
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomość programów typu autocad

oferta
• pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
• rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
• pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

miejsce pracy: starachowice