Szczegóły oferty

Specjalista ds. zmian konstrukcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-05

Data pierwszej publikacji:
2019-11-04

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
gratka.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Sprawdzanie zgodności listy części z rysunkami konstrukcyjnymi
  • Sprawdzanie zgodności dokumentacji konstrukcyjnej z wewnętrznymi normami
  • Opracowywanie zmian konstrukcyjnych w systemie
  • Zatwierdzanie, uwalnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej w systemie elektronicznym
  • Nadawanie numerów na części
  • Aktualizacja baz danych w procesie realizacji zmian
  • Fachowe wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów typu AutoCad
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Miejsce pracy: Starachowice