Podstawowe informacje

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Zamet Industry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

OFERTA NIEAKTUALNA

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Data publikacji:
08-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Zaopatrzenia

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - języki obce: angielski - w mowie: słaby, w piśmie: słaby
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w zakładzie o podobnym profilu działalności – min. rok
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie i sprowadzanie materiałów, sporządzanie ofert z uwzględnieniem długiego cyklu, zapasów magazynowych oraz zapasów nadmiernych, szczegółowa analiza ofert na materiały oraz negocjacja ich cen z uwzględnieniem jakości, utrzymywanie ciągłych kontaktów z dostawcami oraz zdobywanie nowych dostawców, Kontrolowanie terminowości dostaw i ocena dostawców, prowadzenie rejestru zamówień, reklamacji, otrzymywanych atestów, prowadzenie analizy cen w celu obniżenia kosztów materiałowych, dysponowanie materiałów zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018