Szczegóły oferty

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Zapasu

OBI Market Budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-09

Data pierwszej publikacji:
2019-11-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Miejsce pracy: Radom (ul. Grzecznarowskiego 28)
Zakres obowiązków:
  • Sprawdzanie i zapewnianie dostępności towarów w określonych grupach towarowych pod względem ilości
  • Działania administracyjne związane ze zleceniami i zamówieniami towarów
  • Stała kontrola realizacji zamówień
  • Ścisła współpraca z Kierownictwem Działów Sprzedaży oraz Działu Przyjęcia Towaru
  • Kontakt i współpraca z dostawcami
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zamówieniami artykułów
  • Znajomość asortymentu marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz
  • Wiedza na temat gospodarki towarowej
  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Odzież roboczą
  • Wyjścia integracyjne
  • Wyprawki szkolne dla dzieci

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Superhobby Market Budowlany sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzielił/a Pan/Pani zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

38

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów).

Obecnie w Polsce OBI dysponuje 46 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia 4 tysiące osób.

OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.