Podstawowe informacje

Specjalista ds. zamówień publicznych

Kancelaria KPKS

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. zamówień publicznych

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy:
Warszawa (okolice Dworca Zachodniego)

Główne obowiązki/opis zadań dotyczących stanowiska:
1) przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
2) opracowanie dokumentacji dotyczącej postępowań (SIWZ, zapytań ofertowych, ogłoszeń);
3) dbanie o terminową realizację postępowań;
4) dbanie o kompletność dokumentacji związanej z postępowaniem;
5) przygotowanie umów do podpisania po przeprowadzonym postępowaniu;
6) organizowanie spotkań i posiedzeń komisji przetargowej.

Wymagania dotyczące ww. stanowiska:
- wykształcenie wyższe,
- znajomość Ustawy o zamówieniach publicznych,
- doświadczenie zawodowe – co najmniej ½ roku stażu pracy związanego z zamówieniami publicznymi,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
- otwartość na rozwój zawodowy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- przyjazną atmosferę,
- świadczenia socjalne,
- szkolenia i możliwość rozwoju.
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji na adres mail: @