Szczegóły oferty

Specjalista ds. zakupów

MARANI Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. zakupów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - umiejętności: Znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie średnie - mile widziane techniczne, umiejętność negocjacji oraz analitycznego myślenia i planowania, podstawowa znajomość pakietu MS Office, samodzielność, kreatywne podejście do powierzonych zadań, orzeczony stopień niepełnosprawności, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie, mile widziane języki obce w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Odbiór zamówień, składanie zamówień na części serwisowe sprężarek śrubowych. Negocjacje cen u dostawców. Współpraca z kontrahentami i jej podtrzymywanie w oparciu o długotrwałe relacje. Rozeznanie i monitorowanie trendów rynkowych w celu optymalizacji kosztów zakupów. Kontrola jakości zamówień. Realizacja procesu kwalifikacji dostawców(ocena współpracy z dostawcą). Współpraca z działem technicznym. Poszukiwanie nowych rozwiązań w tematyce sprężarek śrubowych. Dostawa części do jednostek serwisowych na terenie Śląska.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwa pracy. Kontakt osobisty od 8.00 do 14.00

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).