Szczegóły oferty

Specjalista ds. zakupów

CONTROL PROCESS S.A.

Kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Zakupy   Oferty pracy   Kraków

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • sporządzanie wycen
  • opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych oraz transportowych
  • monitorowanie harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług
  • składanie zamówień do dostawców oraz kontrola nad procesem realizacji
  • kontrola terminów i weryfikacja dostaw
  • uczestnictwo w negocjacjach handlowych z kontrahentami
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom
  • precyzyjnie określone  zasady awansu według przyjętej ścieżki kariery
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

CV prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

ul. Obrońców Modlina 16
30-733 Kraków
tel: (+48) 12 25 58 400

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Poznaj

24

aktualnych ofert pracy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia Firma stawia na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, certyfikaty jak i referencje wystawione przez Klientów. W ślad za potrzebami rynku i rozwojem spółki powstawały nowe podmioty wchodzące w skład Grupy Control Process, która obecnie liczy kilkanaście spółek realizujących kompleksowo zadania w głównych sektorach przemysłu

Organizacja

Grupa Kapitałowa Control Process składa się ze spółek produkcyjno-usługowych.

W ramach Grupy Control Process wchodzą specjalistyczne spółki branżowe, które uzupełniają ofertę Control Process w zakresie kompleksowego wykonawstwa inwestycji przemysłowych

Sektory działalności

Grupa Kapitałowa Control Process z powodzeniem realizuje inwestycje m.in. w takich branżach jak:

- Ropa i Gaz

- Energetyka

- Ochrona Środowiska

- Chemia i Petrochemia

Obszary wsparcia

- projektowanie

- kompletacja i prefabrykacja

- wykonanie i montaż

- rozruch i serwis

 Nasze doświadczenie, sposób zarządzania oraz zespół fachowców dbających o jakość świadczonych usług pozwoliły na zrealizowanie szeregu inwestycji w takich obszarach jak:

- Pozostałe budownictwo przemysłowe

Aktualnie realizujemy szereg projektów związanych z naszą działalnością.

Z częścią z nich mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej www.controlprocess.pl