Szczegóły oferty

Specjalista ds. Zakupów

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Radom

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Polmedic
Miejsce pracy: Radom
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Efektywne zakupy w powierzonych obszarach zakupowych (produkty i usługi medyczne, produkty i usługi nie technologiczne)
  • Realizację zakupów zgodnie z Procedurą Wyboru Dostawców Towarów i Usług
  • Prowadzenie procesów zakupowych w ramach danej kategorii zakupowej, w szczególności poprzez analizę i optymalizację potrzeb klienta wewnętrznego, tworzenie i monitorowanie procesów zakupowych;
  • Rekomendację oferentów i dostawców oraz udział w procesie zarządzania standardami w ramach kategorii zakupowych
  • Wspieranie procesów wyboru dostawcy w przetargach i negocjacjach realizowanych przez PZU Zdrowie
  • Nadzór nad realizacją umów ramowych w ramach kategorii zakupowej w ich cyklu życia
Od wybranej osoby oczekujemy:
  • Min. 3 letniego doświadczenia w procesach zakupowych
  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, zarządzanie, administracja, kierunkowe w danej kategorii zakupowej)
  • Znajomości rynku produktów i usług nie technologicznych, znajomość branży dostawców medycznych będzie dodatkowym atutem
  • Wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania relacjami z dostawcami
  • Znajomości zasad oceny i wyboru dostawców, budowa i ocena RFI, RFP
  • Znajomości technik negocjacyjnych oraz metod budowy strategii negocjacyjnych
W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

Poznaj

1

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

Specjalista ds. BHP
PreZero Service Wschód sp. z o.o. Radom, mazowieckie

Specjalista ds. BHP PreZero Service Wschód sp. z o.o. Miejsce pracy: Radom Nowe myślenie dla czystego jutra. Przyszłość należy do ludzi, którzy ją tworzą, do tych, którzy wybierają nowe drogi, do odważnych i inteligentnych, do ludzi, którzy wierzą w lepszy świat i z pasją go tworzą. Jeżeli szukasz inspiracji i rozwoju, jesteś zaangażowany i potrafisz szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, dołącz do nas

Specjalista - Konstruktor
Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ Instytut Technologii Eksploatacji Radom, mazowieckie

Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji w Radomiu , jako jeden z 36 podmiotów, tworzy, powstałą 1.04.2019 r. , Sieć Badawczą Łukasiewicz. Instytut Specjalizuje się w kreowaniu innowacyjności w obszarze budowy i eksploatacji maszyn, bezpieczeństwa technicznego i ochrony środowiska, a także opracowywaniu modelowych rozwiązań dotyczących programów

Specjalista ds. marketingu
Abriga Polska Sp. z o.o. Radom, mazowieckie

Abriga to miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę żeby je realizować. Pracujemy ciężko, ale mamy satysfakcję z efektów naszych działań. Otwartość na zmiany, kreatywność, chęć do pracy – to najlepiej określa nasz zespół. Dołącz do nas, jeśli posiadasz ogromną wyobraźnię, uwielbiasz niestandardowe rozwiązania, nie znosisz rutyny, a przy tym świat social mediów nie ma dla Ciebie tajemnic

Specjalista ds. HR
KPS Food Sp. z o.o. Radom, mazowieckie

KPS FOOD SP. Z O. O. Duży, nowoczesny Zakład Drobiarski poszukuje osobę na stanowisko: SPECJALISTA DS. HR Miejsce pracy: Radom Oferujemy: inspirującą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin możliwość rozwoju zawodowego

Specjalista ds. logistyki
Klient Pracuj.pl Radom, mazowieckie

Zakres obowiązków: Organizowanie i koordynowanie pracy kierowców, Sporządzanie grafików, planowanie obsad zespołów, Zarządzanie wykonaniem zleceń transportów, Zapewnienie optymalnego wykorzystania taboru samochodowego i sprzętu, Bieżąca weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS, analiza tras pojazdów, Planowanie i kontrola realizacji

Specjalista ds. sprzedaży
MBank S.A. Radom, mazowieckie

Od nas dostaniesz: Umowę o pracę w placówce partnerskiej mBanku Konkursy sprzedażowe Kartę sportową Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń Specjalista ds. sprzedaży miejsce pracy: Radom, nr referencyjny: AKU/035/0420 Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo Twoje zadania: sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m