Szczegóły oferty

Specjalista ds. wsparcia projektu

THESAR SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-23

Data wygaśnięcia:
2018-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • zbieranie danych budżetowych dotyczących realizowanych projektów.
  • tworzenie raportów realizacji i prognoz budżetowych.
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie rozliczeń finansowych.
  • wystawianie i rozliczanie prac w systemach finansowych.
  • wystawianie protokołów odbioru.
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń sprzętu telekomunikacyjnego w procesach magazynowych i ewidencją środków trwałych na obiekcie.

Wymagania:

  • praca w systemie zamówieniowo/fakturowym.
  • biegła praca z komputerem.
  • dobra znajomość MS Excel.
  • zdolności analityczne.
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • umiejętność pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Robinii 7, 02-495 Warszawa, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000061796, NIP: 5222259296, REGON: 012826593
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: iod@ido.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.