Szczegóły oferty

Specjalista ds. utrzymania ruchu (gniewino)

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wejherowo, pomorskie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-05-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
4000 - 5000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

libru sea (www.librusea.pl) to rodzinna firma z tradycjami działająca w branży przetwórstwa rybnego. spółka w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

specjalistę ds. utrzymania ruchu (gniewino)

od kandydata wymagamy:

  • wykształcenia średniego technicznego o profilu: automatyka, mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn,
  • harmonogramowanie i wykonywanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn
  • definiowanie materiałów i części potrzebnych do prowadzenia w/w prac
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z operatorami maszyn, wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
  • koordynowanie serwisów zewnętrznych, zleceń zakupowych oraz pozyskanie ofert i nowych dostawców.
  • konserwacja maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych

oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • premie na osiągane wyniki,
  • godziny nadliczbowe wypłacalne co miesiąc,