Szczegóły oferty

Specjalista ds UI/UX

Kross s.a.

OFERTA NIEAKTUALNA

przasnysz,warszawa (mazowieckie)

Data dodania:
2018-10-25

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-18

Data wygaśnięcia:
2018-11-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top
KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Przasnysz

Zakres obowiązków

  • projektowanie i udoskonalanie funkcjonalności serwisów internetowych w firmie, we współpracy z dostawcami zewnętrznymi;
  • przekładanie wymagań biznesowych i marketingowych na projekty UI/UX
  • analiza  raportów i danych o klientach oraz projektowanie i testowanie nowych rozwiązań w celu maksymalizowania współczynnika konwersji ;
  • bliska współpraca w zespole oraz z Działami Produktu, Marketingu i Analiz w zakresie przekładania oczekiwań konsumentów i wymagań rynkowych na niezbędne prace wewnątrz firmy
  • zlecanie i koordynacja prac projektowych realizowanych przez agencje i podwykonawców
  • dbanie o spójność tworzonych rozwiązań, analizowanie i raportowanie wyników;

Poszukiwane kompetencje

  • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu user experience w serwisach b2c / b2b;
  • umiejętność zrozumienia problemów i potrzeb użytkowników a także celów biznesowych i przełożenie ich na propozycje konkretnych rozwiązań ulepszających doświadczenia klienta;
  • praktyczna znajomość technologii internetowych oraz narzędzi wspomagających projektowanie;
  • znajomość metod testowania użyteczności i aplikowanie właściwych kierunków interakcji;
  • pogłębiona wiedza w obszarze digital, e-commerce, m-commerce będzie dodatkowym atutem;
  • dobra komunikacja i umiejętność uzasadnienia swoich decyzji projektowych;
  • umiejętność krytycznej weryfikacji oraz sporządzanie dokumentacji technicznej;
  • wykształcenie i kursy podnoszące kwalifikacje będą dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników;
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku;
  • dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej;
  • dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych;
  • darmowe, świeże owoce dostarczane do biura;
  • nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty;

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych poprzez opcję „APLIKUJ”

bottom
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KROSS SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KROSS SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.