Podstawowe informacje

Specjalista ds. Turystyki

TUI Group

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, Łódzkie

Data publikacji:
15-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Turystyki
SPECJALISTA DS. TURYSTYKI Lokalizacja: Łódź
Zatrudnienie: Umowa o pracę

O TUI POLAND:

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Jeśli:

  • Chcesz rozwijać swoją karierę u jednego z liderów rynku turystycznego?
  • Pasjonują Cię podróże i potrafisz swoją pasją zarażać innych?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pracę z ludźmi?
  • Znasz techniki sprzedaży i potrafisz je skutecznie wykorzystać? (lub chcesz się ich nauczyć)
  • Wiesz gdzie leży Lanzarote, Kreta czy Majorka?
  • Potrafisz budować trwałe relacje z Klientem?
  • Motywują Cię dodatki wypracowane przez efektywną sprzedaż?
  • A dodatkowo (mile widziane) masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

Jako Specjalista ds. turystyki będziesz odpowiadać za bezpośrednią obsługę klienta w biurze TUI.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych
  • pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi
  • pracę w biurach podróży zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • liczne study tour’y oraz atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.11.2018