Szczegóły oferty

Specjalista ds. technicznych - rozliczeń

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław Południe

Wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Część etatu / praca dodatkowa

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Opis oferty pracy

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe

Opis firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław - Południe to jedna z największych i najstarszych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce. Nasze zasoby to 102 budynki i blisko 11.000 mieszkań, w których żyje około 30 tys. osób.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska m.in.

  • współpraca i prowadzenie dokumentacji w zakresie dostawy nośników energii i mediów,
  • koordynacja rozliczeń indywidualnych: kosztów ogrzewania i zużycia wody,
  • kontrolowanie wyników rozliczenia, realizacja reklamacji,
  • nadzorowanie stanu instalacji technicznych w zasobach spółdzielni,
  • organizowanie i nadzorowanie prac remontowych i konserwacyjnych,
  • kontrolowanie stanu technicznego zasobów mieszkaniowych (przeglądy techniczne wraz z dokumentacją),
  • kompletowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, umiejętność skutecznego komunikowania się,
  • znajomość przepisów prawa związanych z prowadzeniem remontów i eksploatacją nieruchomości,
  • znajomość programów komputerowych i programów branżowych,
  • dodatkowym atutem mogą być uprawnienia budowlane (lub zaawansowany etap ich uzyskiwania)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego.