Szczegóły oferty

Specjalista ds. szkoleń i obsługi klienta

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

OFERTA NIEAKTUALNA

kołobrzeg, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-07-20

Data pierwszej publikacji:
2019-07-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Zadania:

weryfikacja dokumentacji rozliczeniowej szkoleń pod kątem jej kompletności i poprawności,
bieżąca współpraca z klientami,
pomoc przy dopełnianiu formalności związanych z dofinansowaniem szkoleń,
kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz podmiotami współpracującymi
dbanie o ciągłe uzupełnianie wiedzy merytorycznej oraz podnoszenie standardów w zakresie obsługi klienta.
Oczekiwania:

wykształcenie minimum średnie,
minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
bardzo dobra organizacja pracy,
dokładność, rzetelność oraz systematyczność,
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
znajomość j. polskiego w mowie i piśmie,
komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:

odpowiedzialną i ciekawą pracę w zespole profesjonalnych doradców,
stabilne warunki zatrudnienia od poniedziałku do piątku w godz. 07.45 - 16.00 (w tym 2 przerwy 15-minutowe),
umowę o pracę (poprzedzoną 3-miesięcznym okresem próbnym),
wynagrodzenie brutto: 2.400-3.200 zł,
pracę na produktach/usługach, które są oczekiwane przez rynek,
przyjazną atmosferę i dbałość o rozwój zawodowy oraz pozazawodowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty:

cv
list motywacyjny