Szczegóły oferty

Specjalista ds. systemów cad/cam power-tech

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wałcz, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł specjalista ds. systemów cad/cam power-tech - obrazek nagłówkowy

jesteśmy producentem systemów wycinania laserowego. tworzymy markę eagle – poprzez oferowanie wycinarek wykorzystujących najnowocześniejsze technologie tj. lasery światłowodowe, polimerobeton i włókno węglowe.

naszą firmę tworzą ludzie młodzi, kreatywni, czerpiący ogromną satysfakcję z realizacji własnych pomysłów.

tym co nas łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy to chęć tworzenia najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie.

w związku z dynamicznym rozwojem obecnie szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

specjalista ds. systemów cad/cam

opis stanowiska:

  • wdrażanie oprogramowania cad/cam (sigmanest, cnckad);
  • szkolenia z obsługi oprogramowania cad/cam (sigmanest, cnckad);
  • tworzenie raportów;
  • tworzenie postprocesora do obsługi wycinarki laserowej;
  • integracja oprogramowania z systemami erp;
  • integracja oprogramowania z systemami 3d (solidworks, inventor, itp.);
  • integracja oprogramowania z wycinarką laserową;
  • obsługa powdrożeniowa.

wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • samodzielne prowadzenie całego procesu wdrażania oprogramowania (prezentacje, szkolenia, obsługa powdrożeniowa);
  • podstawowa znajomość baz danych ms sql;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • sumienność, kreatywność;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wycinarek laserowych;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu sigmanest, cnckad;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu autocad, solidworks.

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę;
  • szkolenia;
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość realizacji ciekawych projektów;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych;
  • możliwość dołączenia do programu multisport oraz ubepieczeń grupowych.

cv oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail firmy power-tech. prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97, dz. u. nr 133 poz. 883).

dziękujemy za wszystkie przesłane cv i listy motywacyjne. zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.