Podstawowe informacje

specjalista ds. sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - specjalista ds. sprzedaży

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • wykształcenie średnie, łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność, uprawnienia nie są wymagane, doświadczenie nie jest wymagane, biegła znajomość języka chińskiego w mowie i w piśmie.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie zleceń, sporządzanie potwierdzeń zamówień, przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej do fakturowania, fakturowanie sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie zestawień do księgowości, obsługa klientów indywidualnych, obsługa reklamacji, monitorowanie stanów magazynowych.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwo szkolne, świadectwa pracy.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018