Podstawowe informacje

Specjalista ds. sprzedaży

Ebexo

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
29-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Wrocław     Region: dolnośląskie

Co warto wiedzieć?

Ebexo to dostawca wysokiej jakości rozwiązań e-commerce na polskim rynku. Mówiąc najkrócej – tworzymy sklepy internetowe, które świetnie sprzedają. Od Ciebie będziemy oczekiwać równie świetnej sprzedaży tychże sklepów zainteresowanym klientom. Liczy się dla nas długofalowa, owocna współpraca, a nie wykręcanie wyników sprzedaży kosztem naszych klientów i wzajemnych relacji. Jeśli wyznajesz podobne zasady, to zapraszamy do składania aplikacji.

Opis stanowiska:

        Jaki byłby zakres Twojej pracy?

  • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz przygotowanie ofert i kalkulacji
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami

Wymagania:

        Nasze oczekiwania wobec Ciebie?

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży z sektora B2B – najlepiej w branży e-commerce / interaktywnej
  • Łatwość w komunikacji via telefon, email oraz podczas spotkań bezpośrednich
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług i produktów
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętność częstszego słuchania klientów, niż mówienia
  • Poczucie humoru, pozytywne nastawienie i uśmiech na co dzień

       Co mile widzimy?

  • Zainteresowanie branżą e-commerce/interaktywną (w szczególności rozwiązania SaaS)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

        Co możemy Ci zaoferować?

  • Zdecydowanie stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie za wyniki + motywacje z zaskoczenia
  • Możliwość awansowania odczuwalną dla Twojej kieszeni
  • Praca na portfelu leadów oraz własna inicjatywa w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Nieformalną atmosferę pracy wśród uśmiechniętych i życzliwych ludzi
  • Otwartość na pomysły dla Twojego rozwoju zawodowego
  • Współtworzenie jednej z najlepszych platform sklepowych na rynku
  • Komfortowe otoczenie pracy w wysokiej klasy biurowcu na wrocławskim rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.11.2018