Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży w salonie firmowym orange

Ogłoszenie użytkownika OLX

łódź, łódzkie

Data dodania:
2019-09-02

Data pierwszej publikacji:
2019-08-30

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł specjalista ds. sprzedaży w salonie firmowym orange - obrazek nagłówkowy

orange polska s.a. poszukuje osoby na stanowisko:

specjalista ds. sprzedaży w salonie firmowym orange

miejsce pracy: łódź, aleja politechniki 1 (ch sukcesja)

nasz standard:

  • umowa o pracę
  • rekrutacje wewnętrzne
  • nowoczesne środowisko pracy
  • programy rozwojowe i systemy szkoleń

zadania:

  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony orange

pasujesz do nas jeżeli:

  • masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów
  • kręci cię technologia
  • lubisz pracować z ludźmi

mamy dla ciebie:

  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową bez limitów
  • pracowniczy program emerytalny
  • internet i telefon bez limitu
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • realne wyzwania na co dzień