Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży w dziale eksportu

OPTIGUARD TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2020-06-08

Data pierwszej publikacji:
2020-06-08

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-25

Data wygaśnięcia:
2020-07-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Lider w branży elektronicznych zabezpieczeń antykradzieżowych dla sklepów w Polsce. Naszą podstawową aktywnością jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa towarów w sklepie. Integrujemy różne technologicznie systemy – od bramek antykradzieżowych, rozwiązań softwarowych, systemów kabelkowych, po rozwiązania szyte na miarę.

Aktualnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Toruń

Główne obowiązki:

  • aktywna sprzedaż na rynkach zagranicznych,
  • prowadzenie profesjonalnej obsługi klienta na rynkach zagranicznych,
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • realizacja zadań związanych z obsługą zapytań i zamówień
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • nadzorowanie przebiegu procesu sprzedaży zgodnie ze standardami firmy
  • nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji handlowych
  • aktywne uczestnictwo w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy
  • udział w międzynarodowych targach branżowych
  • obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • gotowość do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pensja podstawowa plus premiowy i prowizyjny system wynagrodzeń
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość doskonalenia języków obcych
  • karta Multisport
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Oferty zawierające list motywacyjny wraz z CV ze aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem w treści maila: Przedstawiciel Handlowiec

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji." Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.