Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - język rumuński

Tivron

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-07-27

Data pierwszej publikacji:
2019-07-26

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
rosyjski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Jesteśmy wielojęzykowym call center, które w przeciągu 5 lat od powstania rozwinęło się do 3 oddziałów, łącznie stanowiąc 250 osobowy zespół. Traktujemy sprzedaż z pasją a trudny projekt dla nas nie istnieje.

Cechuje nas otwartość na wyzwania bez względu na rodzaj sprzedawanego produktu czy usług, jak również wyobraźnia, która nie zna granic!

Wierzymy, że każdy jest sprzedawcą ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Z doświadczenia wiemy, że odpowiednio przygotowany i przeprowadzony cykl szkoleń oszlifuje nie jeden diament.

Z uwagi na rozwój rynku rumuńskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej – język rumuński

Do twoich codziennych zadań należeć będzie:

• Profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów w języku rumuńskim
• Promowanie produktów z sektora zdrowia/uroda
• Dbanie o relację z klientami i wizerunek firmy
• Obsługa bieżących zamówień w systemie.

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy Ci:

• Wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i atrakcyjny system premiowy
• Przyjazną atmosferę w zróżnicowanym językowo i kulturowo zespole;
• Cykl niezbędnych szkoleń, które pozwolą Ci osiągać sukcesy i ponad przeciętnie zarabiać
• Wiele inicjatyw integracyjnych oraz konkursów z nagrodami

Pasujesz do nas jeśli:

• biegle posługujesz się językiem rumuńskim (C1) oraz komunikatywnie językiem polskim (B2);
• szukasz stałej pracy, na dłużej, w pełnym wymiarze godzin
• cechuje Cię owartość do pracy z klientem, w sprzedaży – doświadczenie będzie atutem;
• zaangażowanie i pozytywne nastawienie to Twój znak rozpoznawcyz.

Brzmi interesująco? Nie zwlekaj i obierz kierunek na rozwój razem z nami!

Specjalista do spraw sprzedaży
Ogłoszenie użytkownika OLX kraków, małopolskie

wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w krakowie (nowa huta) poszukuje specjalista ds.sprzedaży   oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do twojego doświadczenia i umiejętności - umowa o pracę   - możliwość dalszego rozwoju

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. kraków, małopolskie

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej
F.H.U Gubex kraków, małopolskie

Prężnie rozwijająca się firma wielobranżowa F.H.U. GUBEX poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej Oferujemy: • Przeszkolenie, • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, • Dofinansowanie systemów sportowych, • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, • Dużą

Specjalista ds. sprzedaży, kraków

kim jesteśmy?     jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w polsce. zaczęliśmy w krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: wrocław, gliwice, warszawę – gdzie ponad 90 naszych agentów z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim odbiorcom. a wkrótce będzie nas dwukrotnie więcej. robimy to, by wprowadzić nową jakość i przywrócić prestiż zawodowi pośrednika w obrocie nieruchomościami

Specjalistka/specjalista ds. sprzedaży iqos

adecco poland sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji the adecco group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. w polsce działamy od 1994 roku. swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. w 2018 roku pracę dzięki adecco poland znalazło blisko 52000 osób

Emero kraków, małopolskie

Twoje zadania: wsparcie handlowców w zakresie oferty, systemów sprzedażowych sporządzanie umów dla handlowców, pełnomocnictw prowadzenie rozliczeń prowizji prowadzenie archiwum współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami Nasze oczekiwania: dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność ustawiania priorytetów