Podstawowe informacje

Specjalista ds. sprzedaży / Product Manager

FORFAKTOR Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Sosnowiec

Data publikacji:
24-09-2017

Data ostatniej aktualizacji:
20-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. sprzedaży / Product Manager

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem Spółka Forfaktor uruchamia nowy dział obejmujący dystrybucję surowców do produkcji tworzyw sztucznych i sprzedaż stali konfekcjonowanej, do którego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży

Opis stanowiska:
rozwój sprzedaży surowców do produkcji tworzyw sztucznych
intensywne poszukiwanie nowych rynków zbytu
utrzymanie relacji z pozyskanymi klientami.
profesjonalna obsługa klienta
realizacja planów sprzedażowych
monitorowanie oferty asortymentowej i cenowej konkurencji
Oferujemy:
ciekawą i rozwojową pracę,
dużą samodzielność w negocjacjach
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego,
narzędzia do pracy: telefon, laptop, możliwy samochód służbowy
Wymagania:
doświadczenie na stanowisku handlowym w sprzedaży poparte sukcesami w sprzedaży (mile widziane w branży tworzyw sztucznych)
umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
orientacja na cel, dynamizm i samodzielność w działaniu
komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
praktyczna znajomość technik sprzedaży
umiejętności analitycznego myślenia
mile widziane doświadczenie w sprzedaży tworzyw sztucznych LDP i HDP
duża kultura osobista i umiejętności interpersonalne
praktyczna znajomość MS Office oraz prawo jazdy kat. B
preferowane wykształcenie wyższe
mile widziana znajomość rynku tworzyw sztucznych

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Forfaktor sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.