Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

nysa, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. sprzedaży - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe, udokumentowane roczne doświadczenie zawodowe na stoisku mięsno-wędliniarskim, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, komunikatywność, miła aparycja, umiejętność w pracy zespole, rzetelność, dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Stoisko mięsno-wędliniarskie. Miejsce pracy Nysa. Pracodawca oferuje bezpłatny ochronny pakiet medyczny, możliwość dodatkowego korzystnego ubezpieczenia grupowego, stabilność zatrudnienia.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Słowiańska 19 Nysa 48-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV przekazane do pośrednika pracy.

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).