Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży

GD Profesja

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Kraków
SSGAST/KR

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest producent nowoczesnego oprogramowania mobilnego dla gastronomii.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Prowadzenie spotkań z klientami i prezentacji online/offline.
  • Budowanie dobrych relacji z klientem opartych na szacunku, empatii i zrozumieniu jego potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Przebyte szkolenia z zakresu sprzedaży.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży gastronomicznej, systemów POS.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub inna preferowana forma współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami rozpoczęcia.
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe.
  • Miłą i twórczą atmosferę pracy.
  • Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Bogatą ofertę socjalną i motywacyjną.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."