Szczegóły oferty

Specjalista ds sprzedaży i logistyki

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Żory, śląskie

Data dodania:
2020-01-17

Data pierwszej publikacji:
2020-01-15

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

firma kb outsourcing o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym dla jednego ze swoich klientów poszukuje:

stanowisko: specjalista ds sprzedaży i logistyki

miejsce pracy: żory

typ umowy: umowa o pracę

opis stanowiska:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• samodzielność w pracy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• przyjazną atmosferę

wyzwania:
• sporządzanie ofert handlowych,
• organizowanie transportów i dostaw,
• pozyskiwanie nowych zamówień,
• kontakt z dostawcami i klientami,
• nadzór nad stanami magazynowymi,
• aktywna współpraca z działem produkcji,

wymagania:
• wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe,
• biegła znajomość pakietu ms office głównie excell
• prawo jazdy kat. b,
• biegła znajomość języka angielskiego,

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji zza pomocą portalu olx.pl

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (cv) dla kb outsourcing sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (cv) dla kb outsourcing sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kb outsourcing sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od administratora danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (dz.u. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).