Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży detalicznej salon gsm

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

kielce, świętokrzyskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Kielce
Artykuł specjalista ds. sprzedaży detalicznej salon gsm - obrazek nagłówkowy

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

doradca klienta/ sprzedawca w salonie gsm

zadania:

• obsługa klienta,

• obsługa kasy fiskalnej,

• obsługa urządzeń biurowych,

• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,

• prace porządkowe,

• realizacja zamówień.

wymagania:

• dyspozycyjność

• doświadczenie w handlu oraz znajomość branży gsm będzie dodatkowym atutem,

• niekaralność.

oferujemy:

• stabilną pracę,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• premie za wykonywanie planów sprzedażowych,

• jasno określone wymagania.

jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, jesteś młodą, energiczną i zaangażowaną osobą.

jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o ochronie danych osobowych :

"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; (tekst jednolity: dz.u. z 2015r., poz. 2135)."