Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży (dealer) Wałbrzych

KBTI Poland

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania:
2019-07-22

Data pierwszej publikacji:
2019-07-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-26

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Wałbrzych

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej Play
Specjalista sprzedaży- własna działalność

Wałbrzych

Obowiązki

- prowadzenie punktu sieci Play

Wymagania

- posiadanie własnej firmy, bądź gotowość do jej założenia
- doświadczenie w sprzedaży
- wkład finansowy na rozpoczęcie działalności pod logiem firmy Play

Oferujemy

- pakiet szkoleń firmowych
- pomoc podczas przejęcia salonu
- wsparcie marketingowe od operatora Play
- pomoc przy prowadzeniu punktu

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Aplikuj, w tytule: Dealer Play Wałbrzych