Szczegóły oferty

Specjalista ds. Sprzedaży

FORMEDS SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2019-11-07

Data pierwszej publikacji:
2019-11-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-08

Data wygaśnięcia:
2019-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety nie zawierających powszechnie używanych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników i konserwantów. Firma oferuje szeroki asortyment ponad 90 produktów obejmujących witaminy i składniki mineralne w czystej formie proszku lub nowatorskich, pullulanowych kapsułkach linii BICAPS.
Firma FORMEDS Sp. z o. o. obsługuje apteki oraz sklepy zielarskie na terenie całego kraju.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • praca stacjonarna w biurze,
  • sprzedaż produktów z portfolio,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • kompleksowa obsługa stałych klientów,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • udział w targach i konferencjach,
  • prowadzenie projektów zleconych przez kierownika działu,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe (chemia, biologia, dietetyka, analityka medyczna itp.),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
  • odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,
  • dynamizm i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w godzinach 8-16,
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w młodym zespole,
  • optymalne warunki pracy i rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Formeds sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)) .