Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-10-16

Data pierwszej publikacji:
2019-10-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

firma sena importer i dystrybutor akcesoriów motoryzacyjnych oraz dziecięcych fotelików samochodowych (www.sena.com.pl) poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisko:

specjalista ds. sprzedaży

główne zadania pracownika

·        budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi – rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych

·        realizowanie zadań sprzedażowych, negocjacje handlowe

·        reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe

·        stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach oraz rynku

·        współpraca z przedstawicielami handlowymi – realizacja zamówień

wymagania:

•            doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży (staż pracy minimum rok)

•           prawo jazdy kat. b

•            znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane

•            bardzo dobra znajomość programów: excel i power point

•           umiejętność nawiązywania kontaktów, słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów

•           skuteczność w działaniu , dbanie o satysfakcję klientów

•            umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej

•           zdolność podejmowania szybkich decyzji

•            mile widziana znajomość zagadnień z zakresu motoryzacji

             oraz znajomość programu streamsoft prestiż

oferujemy:

stabilną pracę na umowę o pracę, pełny etat

praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

wiedzę, kompetencje, rozwój, zdobywanie doświadczenia..

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

cv + list motywacyjny poprzez portal olx

prosimy o zawarcie w cv klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez sena e. i n. grządka spółka jawna z siedzibą w radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. dz. u. z 2016 r., poz. 922)”.

jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

informujemy, że administratorem danych jest sena e. i n. grządka spółka jawna z siedzibą w radomiu przy ul. ptasiej 12a. dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. ma pani/pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

dziękujemy za przesłane aplikacje i informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko

z wybranymi kandydatami..