Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży

PASCAL

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania:
2019-07-23

Data pierwszej publikacji:
2019-07-01

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Specjalista ds. sprzedaży.

Obowiązki:
Aktywny i skuteczny rozwój bazy obsługiwanych klientów
Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i dystrybuowanych marek.

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami
Nastawienie na realizację
założonych celów.
Umiejętność planowania i zarządzania czasem.
Wysoka kultura osobista
Komunikatywność.
Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie wprowadzeniu samochodu

Oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy
Aktywny udział w rozwoju firmy
Dobrą atmosferę pracy w zespole
Pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów
Szkolenia z zakresu znajomości produktów

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) za pośrednictwem lento.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 833)”.