Szczegóły oferty

Specjalista ds. sprzedaży

Polska Press Internet

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2019-07-19

Data pierwszej publikacji:
2019-07-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gratka.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. sprzedaży - obrazek nagłówkowy
Czym jest Polska Press?

Polska Press Grupa jest ogólnopolskim pracodawcą w branży mediów, Internetu i usług poligraficznych. Serwisy internetowe Polska Press dostarczają informacje i usługi ponad 17 milionom realnych użytkowników. Nasz zasięg w polskim Internecie przekracza 50%.
W portfolio serwisów znajduje się kilkadziesiąt tytułów; m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl, stronakobiet.pl, gloswielkopolski.pl, gazetakrakowska.pl, dziennikbaltycki.pl etc.

 Zapraszamy Cię do zespołu sprzedaży Gratka.pl na stanowisko:

Jaki jest cel Twojego stanowiska?

Będziesz zajmował się pozyskiwaniem, sprzedażą i  obsługą posprzedażową naszych Klientów z serwisu Gratka.pl

Szczególnie zależy nam na Tobie, jeżeli:
  • masz doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B (mile widziane: telefonia komórkowa, reklama, marketing, e-commerce)
  • jesteś ukierunkowany na realizację celów
  • potrafisz budować i utrzymywać relacje z klientami
Opis stanowiska:
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z aktualnymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki
  • rekomendowanie kierunków rozwoju produktów skierowanych do sektora klientów biznesowych
Oferujemy:
  • pracę w ogólnopolskiej firmie o bogatym portfolio produktów
  • umowę o pracę + wszystkie potrzebne narzędzia
  • szkolenia, które przygotują Cię do pracy
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych w funkcji wsparcia procesu sprzedaży