Podstawowe informacje

Specjalista ds. Serwisowej Obsługi Klienta

Link4

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
06-09-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Serwisowej Obsługi Klienta

WYBIERZ FIRMĘ,
KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4, lider ubezpieczeń direct w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
Warszawa

W NASZYM ZESPOLE BĘDZIESZ:

  • obsługiwać klienta drogą telefoniczną i mailową (obsługa posprzedażowa)
  • przyjmować, rejestrować oraz rozwiązywać zgłaszane przez klienta problemy
  • modyfikować dane zawarte w polisie według dyspozycji uzyskanych od klienta
  • oferować dodatkowy produkt ubezpieczeniowy

WYSTARCZY, ŻE:

  • masz prokliencką postawę
  • jesteś komunikatywny/na
  • jesteś dyspozycyjny/na i chcesz pracować w trybie zmianowym ( pracujemy 8h dziennie w przedziale 8:00 – 20:00)
  • masz wykształcenie średnie
  • posiadasz zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Specjalista ds. Obsługi Klienta
KidzMotion Warszawa, Mazowieckie

Opis oferty pracy: Firma z branży dziecięcej poszukuje od lipca kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów firmy a także bieżącą współpracę z magazynem centralnym oraz prace administracyjne Zakres "

TWINO Group Warszawa, Mazowieckie

Grupa TWINO zajmuje się udzielaniem pożyczek konsumenckich, jest właścicielem takich produktów jak Net Credit, In Credit. Nasza firma powstała w 2009 roku na Łotwie. Na rynek polski weszliśmy w 2011 roku, dzisiaj zatrudniamy ok 400 osób w całej Grupie. Jesteśmy obecni na Łotwie, w G"

specjalista ds. obsługi klienta

kim jesteśmy? wyjątkowy prezent od 10 lat oferuje prezenty w formie niezapomnianych przeżyć, tj. skok ze spadochronem, jazda lamborghini czy kolacja w ciemności. w ofercie posiadamy ponad 2500 niezwykłych prezentów. nasza sieć sklepów liczy już ponad 40 punktów w galeriach handlowych w całej polsc"

Specjalista ds. obsługi klienta
4GROW Mateusz Dąbrowski Kobyłka, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Twoją rolą będzie utrzymywanie pozytywnego wizerunku wśród obecnych klientów oraz budowanie świadomości naszej marki i usług wśród nowych klientów poprzez: • Sympatyczne rozmowy przychodzące - badanie potrzeb klienta oraz udzielanie klientowi inf"

DECOPLAST HUBERT PIĘTKA Mrozy, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa zamówień, bieżący kontakt z klientami, planowanie logistyki dostaw, dbanie o poprawność dokumentacji oraz prawidłowy przepływ informacji, bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - kon"

GoWork.pl Warszawa, Mazowieckie

Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa     Kim jesteśmy? Zobacz jak się bawimy >   GoWork.pl to  Lider na rynku w zakresie Opinii o Pracodawcach. Wspieramy firmy w zakresie Employer Brandingu oraz procesów HR. Zajmujemy się szkoleniem p"