Podstawowe informacje

Specjalista ds. rynku pracy

Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
14-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2450 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. rynku pracy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera - Ms Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność - dodatkowe
  • dobra organizacja czasu pracy - dodatkowe
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie wykonania planu, pozyskiwanie danych z podległych jednostek, opracowywanie analiz i sprawozdań
  • dokonywanie zakupów zgodnie z przyznanym planem finansowym np. prenumerata prasy, artykuły reklamowe, opracowanie i wydruk ulotek, przygotowywanie opisów przedmiotu zamówień i zapytań o cenę, koordynowanie prowadzonych szkoleń

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, list motywacyjny, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.05.2018