Szczegóły oferty

Specjalista ds. rynku pracy

Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-14

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2450 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. rynku pracy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera - Ms Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność - dodatkowe
  • dobra organizacja czasu pracy - dodatkowe
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie wykonania planu, pozyskiwanie danych z podległych jednostek, opracowywanie analiz i sprawozdań
  • dokonywanie zakupów zgodnie z przyznanym planem finansowym np. prenumerata prasy, artykuły reklamowe, opracowanie i wydruk ulotek, przygotowywanie opisów przedmiotu zamówień i zapytań o cenę, koordynowanie prowadzonych szkoleń

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, list motywacyjny, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).