Podstawowe informacje

Specjalista ds. Rozwoju Sieci

PASSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Łańcut, Podkarpackie

Data publikacji:
21-08-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-09-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Rozwoju Sieci
 Passa to grupa Polskich Sklepów Spożywczych . Została założona w 2011roku, a jej celem jest zrzeszenie polskich przedsiębiorców i właścicieli sklepów spożywczych. Specjalista ds. Rozwoju Sieci Miejsce pracy: Łańcut

Jeśli masz:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( preferowany sektor franczyzy)
  • doświadczenie nabyte w branży spożywczej w sieci franczyzy będzie znaczącym atutem
  • dobra znajomość zagadnień dotyczących struktur polskiego rynku FMCG
  • dobra znajomość MS Office( w szczególności MS Excel)
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, samodzielność
  • determinacja w realizacji celów, zdecydowanie i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

 Za co będziesz odpowiadać?

  • aktywne pozyskiwanie partnerów do współpracy na terenie Podkarpacia
  • stałe rozbudowywanie sieci kontaktów handlowych jak również utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • doradztwo oraz definiowanie potrzeb klienta w zakresie oferowanych rozwiązań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • narzędzia niezbędne do pracy ( samochód, telefon komórkowy, laptop)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.09.2018

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci
AMBRA S.A. Rzeszów, Podkarpackie

Wzbogacamy życie i dostarczamy przyjemności AMBRA S.A. jest wiodącym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W ofercie posiadamy m.in.  wina musujące i klasyczne, wermuty, brandy, napoje musujące dla dzieci oraz inne wyroby alkoholowe. Klucz"

Managera ds. Koordynacji i Rozwoju
Trans-Allen Jasło, Podkarpackie

Opis oferty pracy: W związku z dynamicznym rozwojem Firma Trans-Allen zajmująca się m.in. wynajem i sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych oraz budownictwem energetycznym zatrudni Managera ds. Koordynacji i Rozwoju. Zakres obowiązków: - ustalenie,koordynacja, na"

Konsultant ds rozwoju rynku (z orzeczeniem) - Rzeszów
Grupa AF Sp. z o.o. Rzeszów, Podkarpackie

Opis oferty pracy: Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, wł"

specjalista ds. sprzedaży
Przemyśl, Podkarpackie

twoja praca będzie polegała na aktywnym przedstawianiu oferty naszej firmy z branży odszkodowawczej. jeśli: • chcesz się rozwijać, • jesteś otwarty na ludzi, umiesz z nimi rozmawiać, • chcesz sam decydować o swoim czasie pracy, • chcesz, "

Specjalista ds. logistyki
C+N Polska Spółka z o.o. Mielec, Podkarpackie

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: -organizację krajowego i zagranicznego transportu drogowego, lotniczego i morskiego; obsługę konsoli klienta w zakresie logistyki; -informowanie klientów o gotowości odbioru towaru (zlecanie odbioru, gromadzen"

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Met Rzeszów, Podkarpackie

Opis oferty pracy: Chcesz pracować z najlepszymi i widzieć efekty swojej pracy ? Jeśli lubisz kontakt z ludźmi , rozumiesz ich potrzeby , to właśnie znak , że powinieneś do NAS DOŁĄCZYĆ ! Współpracując z nami Masz gwarancję : • Pracy w jednej z wiodących firm branży ubezpieczeni"